Reference

Kurz byl pro mě velkým přínosem. Naučila jsem se na své dítě naladit a užívat si každou chvíli. Zároveň jsem dostala spoustu užitečných rad, jak s dítětem manipulovat a jak jej rozvíjet, nejen po stránce pohybové.

Jana se synem Tomáškem

Kurz mi přinesl větší jistotu a klid ve vztahu k mému synovi. Také jsem dostala širokou nabídku jak se mu lépe věnovat nejen po fyzické stránce, ale také po emoční stránce. Katka je velmi zodpovědná a empatická terapeutka. Se svým nadhledem a vcítěním dokáže pomoci téměř se vším.

Šárka se synem Matyáškem

Masáže miminek mě jako prvorodičku po nepříliš idylickém porodu neskutečně s dcerou sblížily. Naučily mě novému vnímání ve vztahu k ní i k sobě jako k její mámě.

Martina s dcerou Rozálkou

Poznatky z kurzu využívám denně, ať už při večerní rychlomasáži, nebo při jakékoliv manipulaci se synem. Ocenila jsem krásné společné chvilky při masáži, na které Edík velmi dobře reagoval, ale také to, že jsme se pravidelně věnovali vhodnému handlingu.

Jana se synem Edou

Moc děkuji za krásný, pohodový a nenásilný kurz. Užila jsme si jej já i dcera. Bylo fajn načerpat nové znalosti a hlavně nasát zkušenosti!

Katka s dcerou Nelou